Wspieraj nas

Pomaraczowy banner

Odwiedziny online

Naszą witrynę przegląda teraz 1 gość 
mod_vvisit_counterDzisiaj4
mod_vvisit_counterWczoraj6
mod_vvisit_counterTydzień8
mod_vvisit_counterMiesiąc21
mod_vvisit_counterRazem57133

Twój IP: 44.192.79.149


140-lecie I LO w Wągrowcu PDF Drukuj Email
czwartek, 08 marca 2012 21:33
logo_140

Komitet Organizacyjny Obchodów 140-lecia I Liceum Ogólnokształcącego im. Powstańców Wielkopolskich w Wągrowcu uprzejmie zawiadamia, że w bieżącym, 2012 roku przypada 140 rocznica powstania pierwszej szkoły średniej w mieście Wągrowcu.

Komitet Organizacyjny wraz ze Stowarzyszeniem Absolwentów i Przyjaciół I Liceum Ogólnokształcącego im. Powstańców Wielkopolskich w Wągrowcu pragnie przypomnieć przeszłość historyczną szkoły, nawiązać do jej chlubnych tradycji oświatowych i patriotycznych, uczcić wychowanków, którzy rozsławili jej imię w kraju i poza jego granicami ale także ułatwić wszystkim Absolwentom spotkanie koleżanek i kolegów z ławy szkolnej i umożliwić spędzenie wspaniałych chwil w murach ?starej budy" wśród nauczycieli, przyjaciół i znajomych z ?tamtych" niezapomnianych lat.

W tym właśnie celu zwołujemy Zjazd Wszystkich Absolwentów, gorąco ich zapraszając do wągrowieckiego Klasztoru i Ogólniaka (po uprzednim zgłoszeniu swojego udziału i opłaceniu składki organizacyjnej).

Szczegółowy program Zjazdu wraz z deklaracją uczestnictwa znajduje się na stronie internetowej 140lecie.1lowagrowiec.eu oraz w miejscowej i regionalnej prasie a także w sekretariacie przy ulicy Klasztornej 17 i Stowarzyszeniu Absolwentów i Przyjaciół I Liceum Ogólnokształcącego również w Wągrowcu przy ulicy Klasztornej 17.

Zachęcamy do wspólnego spędzenia wrześniowej soboty w Wągrowieckim Ogólniaku, zapraszamy do udziału w imprezach towarzyszących.

Życzymy miłej zabawy, wielu wzruszeń i pięknych wspomnień przez długie lata.

 

Organizatorzy.