Wspieraj nas

Wpisany przez Agnieszka Grzechowiak
niedziela, 05 maja 2013 10:00
logo stow

W dniu 30 kwietnia 2013r. o godz. 16:30 w Warszawie odbyło sie spotkanie w Pałacu Prezydenckim z ministrem Sławomirem Rybickim w sprawie uzgodnienia szczegółów dotyczących wizyty Prezydenta RP B.Komorowskiego w Wągrowcu.

W spotkaniu tym brali udział pomysłodawcy zaproszenia głowy państwa: sekretarz Stowarzyszenia Absolwentów i Przyjaciół I LO w Wągrowcu Agnieszka Grzechowiak wraz z posłem Romualdem Ajchlerem, Burmistrzem Miasta Wągrowca Stanisławem Wilczyńskim oraz Krzysztofem Czapulem z Tygodnika Wągrowieckiego.

Ustalono m.in., że prezydencka wizyta rozpocznie się w murach I LO w Wągrowcu, gdzie Prezydent spotka się z młodzieżą z klas maturalnych.

kancelaria prezydenta m

Od prawej stoją: Poseł Romuald Ajchler, Sekretarz Stowarzyszenia Absolwentów i Przyjaciół ILO w Wągrowcu Agnieszka Grzechowiak, Minister Kancelarii Prezydenta Sławomir Rybicki, Burmistrz Miasta Wągrowca Stanisław Wilczyński, Krzysztof Czapul z Tygodnika Wągrowieckiego.